Przyszedł czas na zmiany


minprzerwa


PODOBNE WPISY

„Wasz wymarzony dzień” – minwywiad i konkurs


W październiku swoją premierę miała niezwykła książka. Pisana szczerze i wprost, co urzekło mnie szczególnie. Książka, która wiele ślubnych aspektów zbiera w całość i kieruje poprzez ślubne przygotowania. Książka, która pomoże rozwiązać niejeden problem i nie pozwala pominąć ani jednej strony. „Wasz wymarzony dzień” autorstwa Pań Anny Dąbrowskiej i Kamili Romanow to szalenie cenna pozycja wśród polskiej ślubnej literatury, którym ogromnie gratuluję jej wydania i trudu jaki w nią włożyły! W związku z tym mam dla Was przesympatyczny wywiad z autorkami (ogromnie dziękuję za tę rozmowę!) i konkurs, o którym na samym dole wpisu.

credit: Wasz wymarzony dzień

Czytaj dalej


Otagowano , , ,

PODOBNE WPISY

Dominika+Mariusz


Dominika, z którą znamy się ze studiów artystycznych, napisała do mnie w sprawie dekoracji i kwiatów na ślub. Opisała swoją wizję i przepadłam! Ta cudowna para postawiła na niesamowity folkowy motyw przewodni z mocą barw i kolorów <3 Przygotowaliśmy masę kwiatowych i wstążkowych dekoracji. Udekorowaliśmy salę w Bagatelce, a zwieńczeniem całości stała się poligrafia, którą przygotowała Dominika – piękne, szalenie proste i ręcznie pisane numery stołów, karty menu, prezenciki dla gości i winietki. Zwróćcie uwagę na buty Panny Młodej i nieopisaną radość jaką Dominika+Mariusz promieniują na zdjęciach robionych przez Secret sister. Zapraszam Was na folkowy dzień ślubu Dominiki i Mariusza.

____________________________________________________________
data: 22 października 2016    |    para: Dominika+Mariusz    |    zdjęcia: Secret Sister    |    poligrafia: Dominika   |   aplikacje na sweterku: siostra Dominiki   |   suknia: Zaprojektuj Suknię  |   dekoracje, florystyka: minwedding   |    wesele: Bagatelka w Miłosławiu

____________________________________________________________

zdjęcie: Secret Sister Photography | kwiaty, dekoracje, dodatki: minwedding

Czytaj dalej


Otagowano , , , , ,

PODOBNE WPISY

50-ta rocznica ślubu


50-ta rocznica ślubu to dopiero coś! We wrześniu zeszłego roku mieliśmy nieopisaną przyjemność dekorować przyjęcie dla „złotych małżonków”. Jako motyw przewodni wybraliśmy sezonowe kwiaty, fioletowe wrzosy i wrzośce. Do nich dodaliśmy akcent kolorystyczny w postaci mocnej mięty i całość staraliśmy się utrzymać w bardzo rustykalnym klimacie. Przyjęcie odbyło się w uroczej Restauracji za Murem, która sama w sobie jest szalenie pięknym miejscem, wykończonym z dbałością o szczegóły, a więc dekoracja po prostu musiała tylko delikatnie przyozdobić wnętrze. Właścicielom i obsłudze za Murem bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie i atmosferę, a „złotym małżonkom” życzymy wszystkiego pięknego.

____________________________________________________________
data: 17 września 2016    |    50-ta rocznica ślubu    |    zdjęcia: minwedding    |    zaproszenia, poligrafia, dekoracje, florystyka: minwedding   |    przyjęcie: Restauracja Za Murem

____________________________________________________________

zdjęcie, kwiaty, dekoracje, zaproszenia, dodatki: minwedding

zdjęcie, kwiaty, dekoracje, zaproszenia, dodatki: minwedding

Czytaj dalej


Otagowano , ,

PODOBNE WPISY

Pola+Michał


Pola i Michał są parą pełną delikatności. Lubią naturę i właśnie w takim klimacie odbył się ich ślub. Pracę zaczęliśmy od przygotowania zaproszeń z delikatnym motywem przewodnim – kluczami. Zaproszenia w kolorze granatowym z nieregularnymi groszkami, składane na pół, przewiązane sznurkiem z doczepianą karteczką, do tego eko koperta. Zaproszenia Wielki Błękit – to one zapowiadały ich rustykalny ślub. Póżniej przyszła kolej na dodatki. Winietki klasyczne. Numery stołów, a w zasadzie nazwy stołów połączenie ważnego dla Pary miasta i ich zdjęcia z tego miejsca – cudowny pomysł! Pieczątka do podziękowań dla gości, krówki z personalizacją, plan stołów na sznurkach, girlandy. Na koniec mieliśmy przyjemność przygotować kwiaty na ich ślub.

zdjęcie: Alicja Szeloch Fotografie | kwiaty, dekoracje, zaproszenia, dodatki: minwedding

zdjęcie: Alicja Szeloch Fotografie | kwiaty, dekoracje, zaproszenia, dodatki: minwedding

Czytaj dalej


Otagowano , , , , ,

PODOBNE WPISY

Marriage – zaproszenia ślubne


Sezon ślubny w pełni! Projektujemy, produkujemy, tniemy, składamy i wysyłamy, by wszystko trafiło na czas. Dziś wracamy do jednego z zeszłorocznych zaproszeń ślubnych, które delikatnie się błyszczą 🙂 Komplet składa się z dwóch dwustronnych kart i koperty – karta zaproszenia z logiem ślubnym oraz mapka z rsvp. Zaproszenia drukowane są na grubym, bardzo ciekawym papierze w kolorze śmietankowym, który ma aż 450g! To robi wrażenie. Do tego wszystkiego pomiędzy wydrukiem mienią się złote linie i obrączki  naniesione folią na gorąco (hotstamping wykonała zaprzyjaźniona pracownia House of Paper). Warto podkreślić, że złote grafiki naniesione są poprzez odcisk folii gorącą matrycą, dzięki specjalnej maszynie introligatorskiej – precyzyjna ręczna praca. Poznajcie zaproszenia Marriage.

"Marriage"  zaproszenia ślubne |   kolekcja 2016   |   projekt, wykonanie: minwedding   |    zdjęcia: minwedding

„Marriage” zaproszenia ślubne | kolekcja 2016 | projekt, wykonanie: minwedding | zdjęcia: minwedding

Czytaj dalej


Otagowano , ,

PODOBNE WPISY

Najpiękniejsza Panna Młoda i kalendarz na pulpit


Kochani, trochę nas tu nie było. Nasza minweddingowa pracownia powiększyła się o malutką parę rąk do pomocy, które teraz zaciskają się na moich palcach. Maleństwo zmusiło nas do zrobienia małej przerwy, ale wracam do Was z nowym wpisem. W grudniu pisaliśmy o konkursie Najpiękniejsza Panna Młoda. Dziś mam dla Was małą relację z tego, co dzieje się w tej chwili wokół konkursu:

konkurs Najpiękniejsza Panna Młoda

konkurs Najpiękniejsza Panna Młoda

Czytaj dalej


Otagowano , ,

PODOBNE WPISY

Natalia + Adam


Wspomnienia letnich realizacji cieszą ogromnie. Dziś cofniemy się do dnia ślubu Natalii i Adama. Nasza współpraca zaczęła się od przygotowania zaproszeń ślubnych, na podstawie których wykonać mieliśmy również komplet dodatków na wesele oraz całą dekorację i florystykę, a więc wszystko musiało do siebie pasować. Młodzi zdecydowali się na wzór z naszej tegorocznej kolekcji – Noc Świętojańska.

Noc Świętojańska - zaproszenia ślubne z kwiatami | projekt, wykonanie, zdjęcia: minwedding

Noc Świętojańska – zaproszenia ślubne z kwiatami | projekt, wykonanie, zdjęcia: minwedding

Czytaj dalej


Otagowano , , , , ,

PODOBNE WPISY

Najpiękniejsza Panna Młoda – konkurs!


Na pewno znacie konkurs na Najpiękniejszą Pannę Młodą. Już 15 stycznia 2017 roku, podczas Poznańskiej Gali Ślubnej na Targach Ślubnych w Poznaniu odbędzie się CASTING, na który mogą zgłosić się wszystkie Panny Młode ślubujące w 2017 r. i 2018 r. Wystarczy wybrać się na targi, wypełnić krótki formularz i zapozwać do zdjęcia konkursowego. Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wybrana finałowa 10-tka, która zostanie zaproszona na sesje zdjęciowe w Poznaniu 21-22.01 Następnie finalistki spotkają się na uroczystej Galii Finałowej gdzie między innymi będą brały udział w pokazach sukien ślubnych, a jury wybierze najpiękniejszą. Jest nam tym bardziej miło pisać o tym wydarzeniu gdyż mieliśmy przyjemność objąć konkurs patronatem! Zachęcamy i zapraszamy do udziału, ale najważniejsze to pamiętać, że każda z Was jest piękna!

Weźcie udział w castingu i spróbujcie swoich sił:

GDZIE: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznańska Gala Ślubna

KIEDY: 15 stycznia 2017 roku

DLA KOGO: Panny Młode ślubujące w 2017 i 2018 roku

SZCZEGÓŁY: tutaj i tutaj

ZESZŁOROCZNA RELACJA: 2016 rKonkurs Najpiękniejsza Panna Młoda 2017


Otagowano , ,

PODOBNE WPISY

Świąteczny czas!


167_1


Otagowano , ,

PODOBNE WPISY