Alternatywne Targi Ślubne


Informacje

Uwielbiam takie akcje, a nazwa imprezy zachwyca! Mowa tu o organizowanych przez Sztukę Wyboru Alternatywnych Targach Ślubnych, które odbędą się 14 lutego w Gdańsku. Odpowiedzi na pytania co to za inicjatywa, czego można się spodziewać i kim jest Sztuka Wyboru znajdziecie w poniższym mini wywiadzie (i mam nadzieję, że zakochacie się w tej akcji tak jak ja).

Alternatywne Targi Ślubne

Alternatywne Targi Ślubne

Stuka Wyboru to kto? Poznajmy się.

Sztuka Wyboru na co dzień jest wielowymiarowym konceptem: kawiarnią, księgarnią, galerią sztuki i sklepem z polską niezależną modą oraz polskim wzornictwem i sztuką. Wokół tego miejsca skupiamy artystów, projektantów i rękodzielników, którzy prezentują przedmioty naprawdę nietypowe. Regularnie organizujemy także różnego rodzaju targi i wydarzenia promujące lokalnych artystów i firmy.


Skąd pomysł na Alternatywne Targi Ślubne?

Dostrzegliśmy niszę w targach poświęconych ślubom, więc postanowiliśmy zorganizować własne wydarzenie. Nasze wnętrza wielokrotnie sprawdziły się przy różnego rodzaju imprezach, więc mamy nadzieję, że świetnie wypadną i tym razem.


Czym Targi różnią się od zwykłych ślubnych imprez?

Alternatywne Targi Ślubne wyróżniają się selekcją wystawców – nie decyduje  u nas kolejność zgłoszeń. Dokładnie poznaliśmy ofertę każdej z firm, którą zaprosiliśmy i dzięki temu możemy zapewnić, że targi skupiają wystawców z najwyższej półki. Wyróżnia nas także lokalizacja; standardowe targi zazwyczaj odbywają się w wielkich halach. Sztuka Wyboru zaprasza do klimatycznego wnętrza z wyeksponowaną cegłą, w którym po targach można także napić się kawy czy herbaty na miękkich sofach.


Czego możemy spodziewać się w Gdańsku? Będzie alternatywnie?

Na targi zaprosiliśmy firmy zajmujące się rozmaitymi usługami i produktami z branży. Będzie można zobaczyć suknie ślubne znanych, alternatywnych marek, takich jak Boso, Moons Varsovie czy Atelier Karolina Twardowska, jak i początkujących marek, takich jak Róża Lis. Poza tym prezentowane będą oferty fotografów, zaproszeń, cukierni, kwiaciarni, dodatków, biżuterii, planerów – gwarantujemy, że każda z nich jest warta zobaczenia. Podczas targów w jednym miejscu będzie można zapytać o szczegóły, poznać ofertę i znaleźć odpowiednie osoby do współpracy przy ślubie. Przygotujemy też stoisko z propozycją pięknych i stylowych prezentów ślubnych. Także oprócz par młodych szukających inspiracji na swój ślub i wesele,  na targi zapraszamy również rodziców tych par, przyjaciół i wszystkich tych, którzy zostali zaproszeni na ślub w najbliższym czasie i szukają pomysłu na wyjątkowy prezent ślubny.


Plany na przyszłość – będą kolejne edycje?
Mamy nadzieję, że wydarzenie będzie organizowane co rok.

___________________________________________________________________________________________
Bardzo dziękujemy za ten mini wywiad. Z wielką przyjemnością objęliśmy Targi patronatem medialnym. Zapowiada się coś fantastycznego i z całego serca zachęcam Was do odwiedzenia imprezy. Ważne informacje:

14 lutego w Walentynki
12:00-18:00
Sztuka Wyboru, ul. Słowackiego 19 w Gdań
sku Wrzeszczu
Więcej informacji i prezentacja wystawców na facebooku oraz stronie.

Alternatywne Targi Ślubne

Alternatywne Targi Ślubne


Otagowano , , , , ,
PODOBNE WPISY

Jedna odpowiedź na „Alternatywne Targi Ślubne

  1. Pingback: Blog - minwedding

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *